ALTIN YÜREKLER YUSUF EREN İÇİN ÇARPTI

ALTIN YÜREKLER YUSUF EREN İÇİN ÇARPTI     Altınyıldız İlköğretim Kurumunun Altın yürekli öğretmen ve öğrencileri Yusuf Eren Gostak için birleşti.   Altınyıldız İlköğretim Kurumunun altın yüreklileri SMA Tip 1 Kas Hastalığı ile mücadele eden Yusuf Eren Gostak için başlatılan yardım kampanyası için seferber oldular. Harçlıklarından arttırdıkları paralara ailelerinin katkılarını da ekleyerek kampanyaya destek oldular. […]

 ALTIN YÜREKLER YUSUF EREN İÇİN ÇARPTI

26.05.2022 - 12:24

Güncelleme : 26.05.2022 - 12:24

ALTIN YÜREKLER YUSUF EREN İÇİN ÇARPTI

 

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumunun Altın yürekli öğretmen ve öğrencileri Yusuf Eren Gostak için birleşti.

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumunun altın yüreklileri SMA Tip 1 Kas Hastalığı ile mücadele eden Yusuf Eren Gostak için başlatılan yardım kampanyası için seferber oldular. Harçlıklarından arttırdıkları paralara ailelerinin katkılarını da ekleyerek kampanyaya destek oldular. Toplam 40.750 TL yardımda bulunan Altın yürekliler Yusuf Eren Gostak’ın bir an önce sağlığına kavuşması için temennilerde bulundular.

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak güzel bir toplumsal duyarlılıkla hareket edip, örnek bir davranış sergileyen Altın yürekli öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize yardım kampanyamıza desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın