“Allah’ın izniyle biz yaparız”

“Allah’ın izniyle biz yaparız” NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı, iş İnsanı Yüksel Babaoğlu, Nevşehir sanayicisine verilen sözlerin göreve seçilmeleri durumunda kendilerinin yeni nesil ticaret ve sanayi odası anlayışıyla yapacaklarını dile getirdi. Babaoğlu, “Ticaret ve Sanayi odasının 710 Üyesine söz verip yapmadığı, yapamadığı Sanayici İş adamı, Zahireci Çekirdekçi ve Esnaflar için iş yeri […]

 “Allah’ın izniyle biz yaparız”

20.06.2022 - 14:29

Güncelleme : 20.06.2022 - 14:29

“Allah’ın izniyle biz yaparız”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı, iş İnsanı Yüksel Babaoğlu, Nevşehir sanayicisine verilen sözlerin göreve seçilmeleri durumunda kendilerinin yeni nesil ticaret ve sanayi odası anlayışıyla yapacaklarını dile getirdi.

Babaoğlu, “Ticaret ve Sanayi odasının 710 Üyesine söz verip yapmadığı, yapamadığı Sanayici İş adamı, Zahireci Çekirdekçi ve Esnaflar için iş yeri kapalı alan (depo) projesini aynı bölgede öncelik kamuya ait araziden başlamak üzere şeffaflık ilkesinden hiç sapmadan biz yapacağız. Nevşehir kamu oyunun bilgisine arz ederiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın