Ali Kınık konseri ertelendi

Ali Kınık konseri ertelendi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Ürgüp İlçesine bağlı Ortahisar kasabasında 10 Ağustos Salı günü düzenlenmesi planlanan Ali Kınık konseri, metre takımı ve halk oyunları gösterileri ileri bir tarihe ertelendi. Konuya dair açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Çok üzgünüz. Bu sabah Ortahisar’ımızın sevilen gençlerinden Ali Saçlı kardeşim Rahmet-i Rahmana kavuştu.Ali’miz, geçirmiş olduğu kaza […]

 Ali Kınık konseri ertelendi

08.08.2021 - 12:23

Güncelleme : 08.08.2021 - 12:23

Ali Kınık konseri ertelendi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Ürgüp İlçesine bağlı Ortahisar kasabasında 10 Ağustos Salı günü düzenlenmesi planlanan Ali Kınık konseri, metre takımı ve halk oyunları gösterileri ileri bir tarihe ertelendi.

Konuya dair açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Çok üzgünüz. Bu sabah Ortahisar’ımızın sevilen gençlerinden Ali Saçlı kardeşim Rahmet-i Rahmana kavuştu.Ali’miz, geçirmiş olduğu kaza sonrasında verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Şu an sözün bittiği yerdeyiz, bu sebeple Belediyemiz tarafından Salı günü düzenlenecek Mehter Takımı Gösterileri ve Halk Oyunları gösterileri ile Ali Kınık konserimiz ileriki bir tarihe ertelenmiştir. Sadece saat 10:00 daki anıt açılışı, fotoğraf sergisi ve fidan dikimi etkinliğimiz yapılacaktır. Kasabamızın başı sağ olsun. Kardeşimizin mekan-ı Cennet olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın