Aksalur yalnız değil

Aksalur yalnız değil NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Aksalur mahallesi yalnız değil. Nüfusu 2 binin altına düşmesi nedeniyle kasabadan köy haline dönüştürülen yerleşim merkezi Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün de yakın gözetiminde. Cuma namazını mahalle camisinde kılan ve ardından Köy halkı ile sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, beraberindeki belediye […]

 Aksalur yalnız değil

10.07.2021 - 13:37

Güncelleme : 10.07.2021 - 13:37

Aksalur yalnız değil

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Aksalur mahallesi yalnız değil. Nüfusu 2 binin altına düşmesi nedeniyle kasabadan köy haline dönüştürülen yerleşim merkezi Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün de yakın gözetiminde.

Cuma namazını mahalle camisinde kılan ve ardından Köy halkı ile sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, beraberindeki belediye yetkilileri ile mahalle genelinde yapılan ve yapılacak olan çalışmaları değerlendirdi.

Ürgüp ilçesine bağlı bir mahalle statüsüne dönüştürülen Aksalur mahallesinin her türlü alt ve üst yapı çalışmalarının yapılacağını belirten Başkan Aktürk, bu konuda mahalle sakinlerinin hiç bir endişesinin olmaması gerektiğini vurguladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın