Akıl ve zekâ oyunları ilçe turnuvası düzenlendi

Akıl ve zekâ oyunları ilçe turnuvası düzenlendi NEVŞEHİR(MHA) Avanos ilçe Kaymakamlığı tarafından oluşturulan Avanos KOP Hayal Kütüphanesinde düzenlenen turnuva Kaymakam Olgun Öner’in katılımı ile başladı. Turnuvada İlkokul öğrencilerine yönelik Mangala, Q Bitz, Koridor ve Pentago oyunları yer alırken, Ortaokul Öğrencilerine yönelik ise Satranç, Abolone, Koridor ve Reversi oyunları yer aldı. Yarışmalara katılan öğrencilerle yakından ilgilenip […]

 Akıl ve zekâ oyunları ilçe turnuvası düzenlendi

25.04.2022 - 11:43

Güncelleme : 25.04.2022 - 11:43

Akıl ve zekâ oyunları ilçe turnuvası düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Avanos ilçe Kaymakamlığı tarafından oluşturulan Avanos KOP Hayal Kütüphanesinde düzenlenen turnuva Kaymakam Olgun Öner’in katılımı ile başladı.

Turnuvada İlkokul öğrencilerine yönelik Mangala, Q Bitz, Koridor ve Pentago oyunları yer alırken, Ortaokul Öğrencilerine yönelik ise Satranç, Abolone, Koridor ve Reversi oyunları yer aldı.

Yarışmalara katılan öğrencilerle yakından ilgilenip oyunları izleyen Kaymakam Olgun Öner, öğrencilere başarılar diledi. Yapılan ilçe turnuvası sonucunda kazanan öğrencilere 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı töreninde ödülleri verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın