Açıkgöz Kaymaklı beldesindeydi

Açıkgöz Kaymaklı beldesindeydi NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında esnaf ziyaretlerinde bulundu. Beraberindeki parti yöneticileriyle birlikte kasabada halka hizmet veren esnafları ziyaret ederek yaklaşan ramazan bayramlarını da kutlayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, kimi zaman kahvehane de okey oynayan ya da sohbet edenlerin, kimi zaman berberde tıraş olanların taleplerini […]

 Açıkgöz Kaymaklı beldesindeydi

27.04.2022 - 12:41

Güncelleme : 27.04.2022 - 12:41

Açıkgöz Kaymaklı beldesindeydi

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Beraberindeki parti yöneticileriyle birlikte kasabada halka hizmet veren esnafları ziyaret ederek yaklaşan ramazan bayramlarını da kutlayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, kimi zaman kahvehane de okey oynayan ya da sohbet edenlerin, kimi zaman berberde tıraş olanların taleplerini dinledi.

Açıkgöz, “Kaymaklı beldemizde teravih namazı sonrası hemşehrilerimizle Ramazan’ın bereketini paylaşmaya ve gönül seferberliğimize devam ediyoruz” yorumunda bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın