Acıgöl’ün LGS başarısı yükseldi

Acıgöl’ün LGS başarısı yükseldi NEVŞEHİR(MHA) İlçe Mili Eğitim Müdürü Uğur Atabey Acıgöl’de LGS  sınavında başarı göstererek ilçede ve ilde derece yapan öğrencileri ve bu derecede etkili bir yönetim sergileyerek ilçe başarısını yükselten Acıgöl Ortaokulu okul müdürü Müjdat Selçuk Özdoğan’ı ziyaret ederek tebrik etti. İlçe Mili Eğitim Müdürü Uğur Atabey; “Pandeminin gölgesinde geçirdiğimiz bir eğitim öğretim […]

 Acıgöl’ün LGS başarısı yükseldi

18.08.2021 - 8:16

Güncelleme : 18.08.2021 - 8:16

Acıgöl’ün LGS başarısı yükseldi

NEVŞEHİR(MHA) İlçe Mili Eğitim Müdürü Uğur Atabey Acıgöl’de LGS  sınavında başarı göstererek ilçede ve ilde derece yapan öğrencileri ve bu derecede etkili bir yönetim sergileyerek ilçe başarısını yükselten Acıgöl Ortaokulu okul müdürü Müjdat Selçuk Özdoğan’ı ziyaret ederek tebrik etti.

İlçe Mili Eğitim Müdürü Uğur Atabey; “Pandeminin gölgesinde geçirdiğimiz bir eğitim öğretim yılının ardından, öğrencilerimiz aldıkları başarılarla bizleri gururlandırdılar. Bu gururdan ötürü başta okul müdürü Müjdat Selçuk Özdoğan’ı öğrencilerimizi ve başarıda emeği geçen ailelerini, öğretmenlerini ve okul yöneticilerini yürekten tebrik ediyorum. Çocuklarımız bizlere  başarının önünde hiç bir engelin yer alamayacağını azimleri ile gösterdiler. Öğrencilerimizin gelecekte hedefledikleri mesleğe ulaşmak için bundan sonraki eğitim öğretim hayatında da aynı azim ve kararlılıkla çalışarak yeni başarılara ulaşacaklarına inanıyorum” dedi.

Ziyareti sırasında öğrenci, veli ve öğretmenler ile sohbet eden İlçe Mili Eğitim Müdürü Uğur Atabey öğrencinin gelecek ile ilgili hedefleri ve fikirleri hakkında bilgi alıp, bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın