82 Yıldır Türk Ulusu Atatürk’ü özlüyor

82 Yıldır Türk Ulusu Atatürk’ü özlüyor NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu 10 Kasım 1938 tarihinden bu yana Türk Ulusunun Ata’sını özlediğini, minnetle yad etmeye devam ettiğini söyledi. Gülmez, “Cumhuriyetimizin kurucusu, Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkan tek parti Cumhuriyet Halk Partisinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal […]

 82 Yıldır Türk Ulusu Atatürk’ü özlüyor

09.11.2020 - 10:09

Güncelleme : 09.11.2020 - 10:09

82 Yıldır Türk Ulusu Atatürk’ü özlüyor

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu 10 Kasım 1938 tarihinden bu yana Türk Ulusunun Ata’sını özlediğini, minnetle yad etmeye devam ettiğini söyledi.

Gülmez, “Cumhuriyetimizin kurucusu, Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkan tek parti Cumhuriyet Halk Partisinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ulus olarak minnetle anmaya, onun ilke ve inkılaplarına sonuna kadar sahip çıkmaya devam edeceğiz. ^Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir teşkilatları olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e ve Kurtuluş mücadelesinin kazanılmasını sağlayan Kahraman Türk Ordusuna bir kez daha minnettarlığımızı sunmak isteriz. 82 Yıldır Türk Ulusu onu özlüyor” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın