7 günlük kandil umre programlarına katı4lmak ister misiniz?

7 günlük kandil umre programlarına katı4lmak ister misiniz? NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftülüğünden yapılan açıklamada Miraç ve Berat kandili dolayısıyla düzenlenecek 7 günlük umre turları hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. 7 Günlük Umre Programı (Miraç Kandili, Berat Kandili) 3 Gün veya Gece Medine, 4 Gün veya Gece Mekke. Bebek ve çocuk ücretleri 7 günlük 00-02 yaş (0-24 ay) […]

 7 günlük kandil umre programlarına katı4lmak ister misiniz?

04.02.2023 - 11:47

Güncelleme : 04.02.2023 - 11:47

7 günlük kandil umre programlarına katı4lmak ister misiniz?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftülüğünden yapılan açıklamada Miraç ve Berat kandili dolayısıyla düzenlenecek 7 günlük umre turları hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

7 Günlük Umre Programı (Miraç Kandili, Berat Kandili) 3 Gün veya Gece Medine, 4 Gün veya Gece Mekke. Bebek ve çocuk ücretleri 7 günlük 00-02 yaş (0-24 ay) 03-05 yaş (25-60 ay) 06-11 yaş (61-132 ay)

Başvuru Ve Kayıt İşlemleri:

Umreye gitmek isteyenler ilan edilen umre turuna ait banka kodu ile Hac ve Umre Muhasebe Koordinatörlüğünce anlaşmalı bankalara açtırılan umre kurumsal tahsilat hesabına ücretini peşin olarak veya taksit sözleşmesi yapılan bankalara (Kuveyt Türk Katlım Bankası, Vakıf Katılım Bankası) yüzde kırk peşin kalanı üç taksit olarak yatıracaklardır.

Ücretler Vakıf Katılım Bankası, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Emlak Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası Şubelerinden yatırılabilecektir.

Ücretini yatıran umre yolcuları İl/ilçe müftülüğüne müracaat ederek veya elektronik ortamda e-devlet üzerinden kayıtlarını yapabileceklerdir.

Umre yolcusu 2022-2023 umre kayıt form dilekçesini 2 nüsha halinde doldurarak ilgili müftülüğe teslim edecektir.

Müftülüğe geçerlilik süresi en az bir (1) yıl olan pasaport teslim edilecektir. 6. Umre yolcusu banka dekontu ile birlikte il sağlık müdürlüklerince belirlenen sağlık merkezlerinden birine giderek, Konjuge Meningokoksit Menenjit aşısını yaptıracak ve aşı kartını umre süresi boyunca yanında bulunduracaktır.

Umre yolcusu, Covid-19 salgın hastalığı ile mücadele kapsamında; Ülkemiz ve Suudi Arabistan makamlarınca alınan/alınacak tüm tedbir ve kurallara (aşı, pcr testi, karantina uygulaması, maske, mesafe, temizlik) uyacaktır.

Covid-19 salgın hastalığı ile mücadele kapsamında; Ülkemiz ve Suudi Arabistan makamlarınca istenen/istenecek aşı, Pcr test ücretleri yolcu tarafından karşılanacak.

Kayıtlar için acele ediniz, kontenjanlar son başvuru tarihinden önce dolabilmektedir. Uçakların gidiş geliş tarihlerinde yoğunluk ve diğer etkenler sebebiyle değişiklik olabilmektedir.

Umre Yolcularına Verilecek Hizmetler:

Mekke – Medine Otel Konaklama

Yiyecek, İçecek

Cidde – Mekke – Medine arası ulaşım

Uçak Bileti

Vize Alımı

Mekke Servis Hizmeti Mekke ve Medine Ziyaret Yerleri

Umre Yolcularına Verilecek Eser Ve Malzemeler: Kur’an-ı Kerim Umre Yolcusu Rehberi, Kutsal İklimde Dua, Tavaf ve Sa’y duaları, Seyahat El Çantası, Seccade, Tespih ve Sırt Çantası, Maske.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın