40 yılın ardından gelen başarı sürdürülebilecek mi?

40 yılın ardından gelen başarı sürdürülebilecek mi? NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinin 40 küsür yılın ardından Nevşehir den bir milletvekili çıkarabilme başarısı devam ettirilebilecek mi?. Partide 8 yılı il başkanlığı olmak üzere 14 yıla yaktın bir süredir il yönetim kurulunda görev alan Kamil Gülmez’in milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etmesinin ardından hatırlanacağı üzere yapılan seçimde […]

 40 yılın ardından gelen başarı sürdürülebilecek mi?

30.01.2023 - 11:59

Güncelleme : 30.01.2023 - 11:59

40 yılın ardından gelen başarı sürdürülebilecek mi?

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinin 40 küsür yılın ardından Nevşehir den bir milletvekili çıkarabilme başarısı devam ettirilebilecek mi?.

Partide 8 yılı il başkanlığı olmak üzere 14 yıla yaktın bir süredir il yönetim kurulunda görev alan Kamil Gülmez’in milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etmesinin ardından hatırlanacağı üzere yapılan seçimde Tayfun Ceyhan il başkanlığına seçilmişti.

CHP’de önceki dönem il başkanı Kamil Gülmez’in en yakın görev arkadaşı olan İl Başkanı Ceyhan ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin Mayıs 2023 seçimlerinde Nevşehir’den milletvekili çıkarma başarısını sürdürüp sürdüremeyecekleri merak konusu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın