15 Temmuz zaferi tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanı

15 Temmuz zaferi tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Özmen mesajında; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile alanları dolduran ve göz kırpmadan şehadet şerbetini içen şehitlerimize bir kez daha yüce Allah’tan rahmet, gazilerimize de sağlık ve sıhhat […]

 15 Temmuz zaferi tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanı

14.07.2021 - 10:16

Güncelleme : 14.07.2021 - 10:16

15 Temmuz zaferi tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Özmen mesajında; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile alanları dolduran ve göz kırpmadan şehadet şerbetini içen şehitlerimize bir kez daha yüce Allah’tan rahmet, gazilerimize de sağlık ve sıhhat diliyorum. O gece tanka, tüfeğe, uçağa karşı tarihte eşine az rastlanabilecek bir kahramanlık örneği sergileyen aziz milletimiz o karanlık geceyi unutmayacaktır ve unutturmayacaktır. Milletçe ülkemizin bir daha böyle hain kalkışmalarla karşı karşıya kalmaması için birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeli, kenetlenmeliyiz. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Bunun bilincinde olarak her zaman hainlere karşı uyanık olacağız. Hainler şunu çok iyi bilmelidir ki, hiçbir güç millet iradesinden üstün değildir. Bu millet, tarihin her döneminde iradesine sahip çıkmış, iradesine ipotek koymak isteyenleri tarihin çöplüğüne göndermiştir. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutluyorum” ifadelerinde bulundu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın