15 Temmuz Milletimizin inanç ve kararlılığının zaferi

15 Temmuz Milletimizin inanç ve kararlılığının zaferi NEVŞEHİR(MHA) İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanı ve Milli İrade Platformu Başkanı Mustafa Özdemir, 15 Temmuz hain darbe girişiminin Türk Milletinin inanç ve kararlılığıyla bertaraf edildiğine dikkat çekti. Özdemir, “15 Temmuz; Türk Milletinin karşısına çıkan tüm engelleri milli birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ruhuyla, büyük bir inanç, azim […]

 15 Temmuz Milletimizin inanç ve kararlılığının zaferi

14.07.2021 - 10:31

Güncelleme : 14.07.2021 - 10:31

15 Temmuz Milletimizin inanç ve kararlılığının zaferi

NEVŞEHİR(MHA) İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanı ve Milli İrade Platformu Başkanı Mustafa Özdemir, 15 Temmuz hain darbe girişiminin Türk Milletinin inanç ve kararlılığıyla bertaraf edildiğine dikkat çekti.

Özdemir, “15 Temmuz; Türk Milletinin karşısına çıkan tüm engelleri milli birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ruhuyla, büyük bir inanç, azim ve kararlılıkla aşmasının somut bir ifadesidir. Milli iradesinin, varoluşunun temel dinamiği olduğunun tüm dünyaya bariz bir mesajıdır. Şüphesiz ki Türk Milletini tarih boyunca payidar kılan yüce değerler, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu ve benzer badireleri aşmamızı sağlayacaktır. Yöntemleri ne olursa olsun, kullandıkları piyonlar kim olursa olsun hiç kimse, fetö gibi hiçbir yapı vatanımızın bütünlüğünün ve milletimizin birliğinin bozulmasına dair kötü emellerine asla kavuşamayacaktır. Bu vesileyle tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, Kahraman Türk milletimize şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın