140 Aileye hijyen seti ve temizlik ürünü dağıtıldı

140 Aileye hijyen seti ve temizlik ürünü dağıtıldı NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği tarafından, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Ankara Saha Ofisi tarafından tedarik edilen hijyen setleri ve 5’er litrelik sıvı temizlik ürünü Nevşehir’de 140 aileye dağıtıldı. Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, Nevşehir’de Türk, Afgan, Suriyeli, Iraklı ve İranlı ailelere hijyen setleri ve […]

 140 Aileye hijyen seti ve temizlik ürünü dağıtıldı

14.01.2021 - 12:32

Güncelleme : 14.01.2021 - 12:32

140 Aileye hijyen seti ve temizlik ürünü dağıtıldı

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği tarafından, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Ankara Saha Ofisi tarafından tedarik edilen hijyen setleri ve 5’er litrelik sıvı temizlik ürünü Nevşehir’de 140 aileye dağıtıldı.

Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, Nevşehir’de Türk, Afgan, Suriyeli, Iraklı ve İranlı ailelere hijyen setleri ve temizlik ürününün dağıtımının yapılmaya başlandığını belirtti.

Demirbilek, ” Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Ankara Saha Ofisi tarafından gönderilen hijyen setlerini ve temizlik ürünlerinin dağıtımına başladık. Sadece Türk ailelere değil yapılan planlama doğrultusunda Nevşehir’de ikamet eden Afganistan, Suriye, İran ve Iraklı ailelere bu pandemi sürecinde destek olmak için bu çalışmayı yaptık” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın