“14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü”müz Kutlu Olsun

“14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü”müz Kutlu Olsun   Sağlık hizmetlerimizin temel birimini oluşturan, ilacın üretiminden, hastalarımıza ulaşmasına kadar hoşgörü, anlayış, ilgi ve insanî sorumlulukla toplum sağlığının korunması için mücadele eden, hastalarımıza en yakın sağlık danışmanlığı yapan değerli meslektaşlarım eczacılarımıza minnettarız.   14 Mayıs; eczacılığın anlam ve öneminin hatırlanması, mesleğe ömür, emek, katkı ve gönül vermiş, […]

 “14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü”müz Kutlu Olsun

14.05.2022 - 7:15

Güncelleme : 14.05.2022 - 7:15

“14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü”müz Kutlu Olsun

 

Sağlık hizmetlerimizin temel birimini oluşturan, ilacın üretiminden, hastalarımıza ulaşmasına kadar hoşgörü, anlayış, ilgi ve insanî sorumlulukla toplum sağlığının korunması için mücadele eden, hastalarımıza en yakın sağlık danışmanlığı yapan değerli meslektaşlarım eczacılarımıza minnettarız.

 

14 Mayıs; eczacılığın anlam ve öneminin hatırlanması, mesleğe ömür, emek, katkı ve gönül vermiş, çok değerli hizmetleriyle ve gayretleriyle değer kazandırmış eczacılarımızın yâd edilebilmesine bir vesiledir ancak hayatımızın vazgeçilmesi eczacılarımız ailemizin bir parçasıdır. COVID-19 mücadelesinde kaybettiğimiz eczacı meslektaşlarımızı ve fedakâr tüm sağlık çalışanlarımızı minnetle, hayır dua ile yâd ediyorum. Bu vesile ile eczacı bir milletvekili olarak saygın mesleğin emektarları, değerli meslektaşlarım, tüm Eczacılarımızın 14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü’nün kutluyor, hayırlı ve bereketli çalışmalar diliyorum.

 

 

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın