100 ek yataklı bina 1 aya kadar tamam

100 ek yataklı bina 1 aya kadar tamam NEVŞEHİR(MHA) Özellikle Korona virüs vakalarının ülkemizde görülmeye başlandığı Mart ayından itibaren önemi daha da artan Nevşehir Devlet Hastanesine yapılan 100 ek yataklı ek binanın bir aya kadar tamamlanarak hizmete gireceği belirtildi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, salgın sürecinde mümkün olduğu kadar herhangi […]

 100 ek yataklı bina 1 aya kadar tamam

21.10.2020 - 10:09

Güncelleme : 21.10.2020 - 10:09

100 ek yataklı bina 1 aya kadar tamam

NEVŞEHİR(MHA) Özellikle Korona virüs vakalarının ülkemizde görülmeye başlandığı Mart ayından itibaren önemi daha da artan Nevşehir Devlet Hastanesine yapılan 100 ek yataklı ek binanın bir aya kadar tamamlanarak hizmete gireceği belirtildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, salgın sürecinde mümkün olduğu kadar herhangi bir aksamaya mahal verilmeyen 100 ek yataklı ek binanın bir aya kadar tamamlanacağını belirtti.

Ünlübay, mevcut devlet hastanesi binasının yanında 100 ek yataklı hastane inşaatının tamamlanarak hizmete açılmasıyla birlikte yataklı tedavi hizmetlerinin daha da artacağına dikkat çekerken, bu süreçte bu konunun büyük önem arz ettiğini dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın