Kros ligi müsabakalarına Nevşehir’i temsilen Karapınar Belediye Spor katılacak

NEVŞEHİR(MHA) 16 Aralık günü Kayseri’de yapılacak olan bölgesel kros ligi müsabakalarına Nevşehir’i temsilen Karapınar Belediye atletizm takımı katılacak. Atletizm Antrenörü Hakan Köstekçi nezaretinde çalışmalarını 3 Nolu çim saha ve tartan Pistte devam ettiren sporcuların Nevşehir’e önemli bir dereceyle dönmeleri bekleniyor. Yasin Alan, Berkay Yıldırım, İbrahim Gökgöz, Nihatcan Topakkaya ve Fehmi Kahraman’dan oluşan Karapınar Belediyesi atletizm […]

 Kros ligi müsabakalarına Nevşehir’i temsilen Karapınar Belediye Spor katılacak

12.12.2020 - 9:53

Güncelleme : 12.12.2020 - 9:53

NEVŞEHİR(MHA) 16 Aralık günü Kayseri’de yapılacak olan bölgesel kros ligi müsabakalarına Nevşehir’i temsilen Karapınar Belediye atletizm takımı katılacak.

Atletizm Antrenörü Hakan Köstekçi nezaretinde çalışmalarını 3 Nolu çim saha ve tartan Pistte devam ettiren sporcuların Nevşehir’e önemli bir dereceyle dönmeleri bekleniyor.

Yasin Alan, Berkay Yıldırım, İbrahim Gökgöz, Nihatcan Topakkaya ve Fehmi Kahraman’dan oluşan Karapınar Belediyesi atletizm takımına Belediye Başkanı Yasin Güneş’te çok büyük destek veriyor.

25 Takımdan toplamda 100 sporcunun katılacağı müsabakalarda birincisi olan takım 22 Aralık günü Adana ilindeki final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın