Dobrowski, Korkmaz’ı ziyaret etti

Dobrowski, Korkmaz’ı ziyaret etti Kocaelispor ve Beşiktaş’ın efsane futbolcularından biri olan Kaan Dobra Nevşehir Belediyespor Teknik Direktörü Mert Korkmaz’ı ziyaret etti. Belediye Derincespor Müsabakası öncesi Nevşehir Belediyesor Teknik Direktörü Mert Korkmaz’ın eski takım arkadaşı ve Kocaelispor ve Beşiktaş formasını giyen Kaan Dobra Kırmızı-beyazlıların kaldığı oteli ziyaret ederek Mert Korkmaz ile hasret giderdi. Ziyarette Kırmızı-beyazlı ekibin […]

 Dobrowski, Korkmaz’ı ziyaret etti

29.10.2020 - 0:54

Güncelleme : 29.10.2020 - 0:54

Dobrowski, Korkmaz’ı ziyaret etti

Kocaelispor ve Beşiktaş’ın efsane futbolcularından biri olan Kaan Dobra Nevşehir Belediyespor Teknik Direktörü Mert Korkmaz’ı ziyaret etti.

Belediye Derincespor Müsabakası öncesi Nevşehir Belediyesor Teknik Direktörü Mert Korkmaz’ın eski takım arkadaşı ve Kocaelispor ve Beşiktaş formasını giyen Kaan Dobra Kırmızı-beyazlıların kaldığı oteli ziyaret ederek Mert Korkmaz ile hasret giderdi. Ziyarette Kırmızı-beyazlı ekibin kafile başkanı Çetin Ulukuş, kulüp müdürü Mehmet Bıyık ve Hüsnü Öncül’de bulundu.

Yarın oynanacak Belediye Derincespor mücadelesi öncesinde izmit’e gelen Nevşehir Belediyespor kafilesi kamp yapacağı otele yerleşirken, uzun yıllar Kocaelispor ve Beşiktaş’ın formasını terleten ve Kocaelispor oynadığı dönemden Takım arkadaşı olan Kaan Dobra Kırmızı-beyazlı ekibin teknik adamı Korkmaz’ı ziyaret etmek için Kırmızı-beyazlı takımın kamp yaptığı otele geldi.

İkili bir süre sohbet ederken; sohbet sonrası Mert Korkmaz ve , Kaan Dobra Günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın