İYİ Parti de tören hazırlığı

İYİ Parti de tören hazırlığı NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti Nevşehir il başkanlığınca önümüzdeki günlerde partiye katılan yeni üyelere rozet takma töreni yapılacak. Alınan bilgiye göre Nevşehir eski belediye başkanlarından Rasim Arı’ya da o programda rozet takılabilir. İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, parti il binasında düzenlediği basın toplantısında partiye yeni üye olan 60’ı bayan toplam 100 […]

 İYİ Parti de tören hazırlığı

25.05.2022 - 9:15

Güncelleme : 25.05.2022 - 9:15

İYİ Parti de tören hazırlığı

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti Nevşehir il başkanlığınca önümüzdeki günlerde partiye katılan yeni üyelere rozet takma töreni yapılacak. Alınan bilgiye göre Nevşehir eski belediye başkanlarından Rasim Arı’ya da o programda rozet takılabilir.

İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, parti il binasında düzenlediği basın toplantısında partiye yeni üye olan 60’ı bayan toplam 100 dolayında partiliye rozet takma töreni önümüzdeki günlerde partililerin de geniş katılımıyla yapılacak.

Büyük bir olasılıkla Parti genel merkezinden isimlerinde katılmaları beklenen söz konusu programda aylardır partiye geçip geçmediği tartışılan Nevşehir eski belediye başkanlarından Rasim Arı’ya da parti rozeti takılacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın