Başkan Türker’den birlik mesajı

Başkan Türker’den birlik mesajıHafta Sonu Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan MHP’nin 13. Olağan İl Kongresinde aday olarak çıkan ve yeterli oyu alamayan Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, açıklamada bulundu. “Kazanan Türkiye olacaktır, Kazanan Nevşehir olmuştur.” Diyerek sözlerine başlayan Türker, “Milliyetçi Ülkücü Hareketin gür ve güçlü sesi net olarak duyulmuştur. 13. Olağan Kongremiz iki adayın yarıştığı […]

 Başkan Türker’den birlik mesajı

12.10.2020 - 17:48

Güncelleme : 12.10.2020 - 17:48

Başkan Türker’den birlik mesajıHafta Sonu Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan MHP’nin 13. Olağan İl Kongresinde aday olarak çıkan ve yeterli oyu alamayan Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, açıklamada bulundu. 
“Kazanan Türkiye olacaktır, Kazanan Nevşehir olmuştur.” Diyerek sözlerine başlayan Türker, “Milliyetçi Ülkücü Hareketin gür ve güçlü sesi net olarak duyulmuştur. 13. Olağan Kongremiz iki adayın yarıştığı ve Milliyetçi Hareketin kazandığı bir kongre olarak sonuçlanmıştır. Bir olmak, diri olmak, iri olmak temennimiz vücut bulmuştur.İl Başkanımızın şahsında tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum.Ülkücü Milliyetçi Hareketin yiğit mensuplarına şükran ve muhabbetlerimi sunuyorum.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın