Çiftçi ve yönetiminden Başkan Kemikkıran’a ziyaret

Çiftçi ve yönetiminden Başkan Kemikkıran’a ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi ve beraberindeki heyet AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran’ı ziyaret etti. Dernek yöneticileri, Şehit yakınları ve gazilerin de katıldığı ziyarette Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ve yönetimine görevlerinde başarılar […]

 Çiftçi ve yönetiminden Başkan Kemikkıran’a ziyaret

13.03.2021 - 12:00

Güncelleme : 13.03.2021 - 12:11

Çiftçi ve yönetiminden Başkan Kemikkıran’a ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi ve beraberindeki heyet AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran’ı ziyaret etti.

Dernek yöneticileri, Şehit yakınları ve gazilerin de katıldığı ziyarette Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi.

Başkan Kemikkıran, ziyaretlerinden dolayı dernek Başkanı Çiftçi ve beraberindeki heyete teşekkür ederken, “Nevşehir’imizde Şehit ve Gazilerimizin temsil makamı Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğimizdir. Teşkilatlarımızla birlikte her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın