YRP’de Gülşehir ilçe başkanı Fatih Çiftçi

YRP’de Gülşehir ilçe başkanı Fatih Çiftçi NEVŞEHİR(MHA) Genel Başkanlığını Merhum Başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın yaptığı Yeniden Refah Partisi Nevşehir’de teşkilatlanma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Pandemi dolayısıyla bir kaç ilçede ilçe kongresini yapamayan partide ilçe teşkilatlanma çalışmaları da hızla sürdürülüyor. Gülşehir ilçe başkanlığı binasına hizmete geçiren Partide ilçe başkanlığına Fatih Çiftçi getirildi. AK Partili Gülşehir […]

 YRP’de Gülşehir ilçe başkanı Fatih Çiftçi

24.10.2020 - 9:11

Güncelleme : 24.10.2020 - 9:11

YRP’de Gülşehir ilçe başkanı Fatih Çiftçi

NEVŞEHİR(MHA) Genel Başkanlığını Merhum Başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın yaptığı Yeniden Refah Partisi Nevşehir’de teşkilatlanma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Pandemi dolayısıyla bir kaç ilçede ilçe kongresini yapamayan partide ilçe teşkilatlanma çalışmaları da hızla sürdürülüyor.

Gülşehir ilçe başkanlığı binasına hizmete geçiren Partide ilçe başkanlığına Fatih Çiftçi getirildi.

AK Partili Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi’nin akrabası olan Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Fatih Çiftçi’nin ilçede parti üyesi sayısının artırılması konusunda hızla çalışmalara başladığı da bildirildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın