Vali Becel sporcuları kabul etti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Polonya’da düzenlenecek olan Dünya Boks Şampiyonasına katılacak milli sporcuları makamında kabul etti. Ziyarete Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Boks Antrenörü Nedim Baba, Boks Sporcuları Yağmur Baba ve Duygu Öztürk katıldı. Milli Takım seçmelerini kazanarak Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazanan sporcularımızla bir süre sohbet eden Vali İnci Sezer Becel […]

 Vali Becel sporcuları kabul etti

03.03.2021 - 11:20

Güncelleme : 03.03.2021 - 11:20

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Polonya’da düzenlenecek olan Dünya Boks Şampiyonasına katılacak milli sporcuları makamında kabul etti.

Ziyarete Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Boks Antrenörü Nedim Baba, Boks Sporcuları Yağmur Baba ve Duygu Öztürk katıldı. Milli Takım seçmelerini kazanarak Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazanan sporcularımızla bir süre sohbet eden Vali İnci Sezer Becel sporcularımıza katılacakları Dünya Şampiyonası öncesi başarılar dileyerek hediyelerini takdim etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ise; kendilerini kabullerinden dolayı Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’e teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın