Ürgüp 2021 yılında bölgenin yükselen değeri olmaya devam edecek

Ürgüp 2021 yılında bölgenin yükselen değeri olmaya devam edecek NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, aşılamayla birlikte Pandeminin ülke gündeminin ilk konusu olmaktan çıkacağına inandıklarını belirtirken, 2021 Yılında Ürgüp ilçesinin bölgenin yükselen değeri olmayı da sürdüreceğini belirtti. 2020 Yılının öngörülemez bir şekilde Pandemi süreciyle geçtiğini söyleyen Başkan Aktürk, “2020 Yılı ne yazık ki öngöremediğimiz bir […]

 Ürgüp 2021 yılında bölgenin yükselen değeri olmaya devam edecek

02.02.2021 - 10:27

Güncelleme : 02.02.2021 - 10:27

Ürgüp 2021 yılında bölgenin yükselen değeri olmaya devam edecek

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, aşılamayla birlikte Pandeminin ülke gündeminin ilk konusu olmaktan çıkacağına inandıklarını belirtirken, 2021 Yılında Ürgüp ilçesinin bölgenin yükselen değeri olmayı da sürdüreceğini belirtti.

2020 Yılının öngörülemez bir şekilde Pandemi süreciyle geçtiğini söyleyen Başkan Aktürk, “2020 Yılı ne yazık ki öngöremediğimiz bir şekilde Korona virüs süreciyle geçti. Ancak aşılamalarla birlikte pandeminin ülkemizin birinci gündem konusu olmaktan çıkacağına inancımız sonsuz. 2021 yılının ikinci ayından itibaren bölgeye yeniden turist gelmeye başlayacağına inanıyorum. Bu süreçte Ürgüp ilçemizde Kapadokya bölgesinin yükselen değeri olmaya devam edecek. Bizde Ürgüp belediyesi olarak vizyonumuza değer katacak projelerimizle çalışmaya devam edeceğiz. Bölgenin en çok konaklama kapasitesine sahip Ürgüp ilçemizde asli belediyecilik görevlerimizin yanında geçen yıl yapmayı planladığımız ancak pandemi dolayısıyla gerçekleştiremediğimiz sosyal, kültürel, sportif projelerimizi bu dönemde hayata geçireceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın