“Turizm amaçlı sportif faaliyetler çalışma grubu” toplantısı düzenlendi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer başkanlığında, Kapadokya Alan Başkanlığında “Turizm amaçlı sportif faaliyetler çalışma grubu” toplantısı düzenlendi. 13 Kasım 2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Kapadokya Alan Başkanlığı Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Yönetmeliğinin usul ve esaslarının görüşüldüğü Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetler Çalışma Grubu Toplantısı Vali Becel başkanlığında gerçekleştirildi. Bölgemizde yapılacak olan her türlü turizm amaçlı […]

 “Turizm amaçlı sportif faaliyetler çalışma grubu” toplantısı düzenlendi.

27.11.2020 - 1:35

Güncelleme : 27.11.2020 - 1:35

Nevşehir Valisi İnci Sezer başkanlığında, Kapadokya Alan Başkanlığında “Turizm amaçlı sportif faaliyetler çalışma grubu” toplantısı düzenlendi.

13 Kasım 2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Kapadokya Alan Başkanlığı Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Yönetmeliğinin usul ve esaslarının görüşüldüğü Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetler Çalışma Grubu Toplantısı Vali Becel başkanlığında gerçekleştirildi.

Bölgemizde yapılacak olan her türlü turizm amaçlı sportif faaliyetlerin detaylarının ve kriterlerinin konuşulduğu toplantıda sektör temsilcilerin ve paydaşlarının da fikirleri alındı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın