Şampiyonlardan ziyaret

Kırşehir Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda düzenlenen Türkiye Türkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonasında 15 madalya ile ilimize dönen sporcularımız Özdemir’i ziyaret etti. Ziyarette, antrenörlerimiz ve sporcularımız çalışmaları hakkında bilgiler vererek bir sonraki yarışmaya hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, her türlü desteklerinden dolayı il müdürümüz Muhsin Özdemir’e teşekkürlerini ilettiler. İl Müdürümüz Muhsin Özdemir […]

 Şampiyonlardan ziyaret

21.12.2020 - 9:03

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:44

Kırşehir Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda düzenlenen Türkiye Türkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonasında 15 madalya ile ilimize dönen sporcularımız Özdemir’i ziyaret etti.

Ziyarette, antrenörlerimiz ve sporcularımız çalışmaları hakkında bilgiler vererek bir sonraki yarışmaya hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, her türlü desteklerinden dolayı il müdürümüz Muhsin Özdemir’e teşekkürlerini ilettiler.

İl Müdürümüz Muhsin Özdemir çalışmalarından dolayı antrenör ve sporcularımızı tebrik ederek, sporcularımıza eşofman hediye etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın