Onlar dünyanın en kutsal vazifesini yapıyorlar

Onlar dünyanın en kutsal vazifesini yapıyorlar NEVŞEHİR(MHA) MHP Gülşehir Kadın Kolları Başkanı Emine Altıparmak, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle yayınladığı mesajında öğretmenlerin dünyanın en kutsal görevlerinden birini yerine getirdiklerine dikkat çekti. Başkan Emine Altıparmak, “Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Çocuklarımızın yetişmesinde büyük […]

 Onlar dünyanın en kutsal vazifesini yapıyorlar

24.11.2020 - 11:51

Güncelleme : 24.11.2020 - 11:51

Onlar dünyanın en kutsal vazifesini yapıyorlar

NEVŞEHİR(MHA) MHP Gülşehir Kadın Kolları Başkanı Emine Altıparmak, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle yayınladığı mesajında öğretmenlerin dünyanın en kutsal görevlerinden birini yerine getirdiklerine dikkat çekti.

Başkan Emine Altıparmak, “Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan her türlü fedakarlığı gösteren ülkemin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzelini layıksınız. Baş öğretmen Atatürk’ün dediği gibi Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanmamıştır. Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlarım” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın