O da olmasa muhalefet bitik

O da olmasa muhalefet bitik NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de özellikle siyasi partiler arası ittifakların ardından siyaset bitme noktasına geldi. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisinin ittifakının ardından bir araya gelen diğer muhalif siyasi partilerin il başkanlarının ne yazık ki ne ülke gündemini, ne de Nevşehir gündemine ilişkin eleştiri, çözüm önerisi sunamamaları yerel siyaseti iyiden iyiye bitme noktasına […]

 O da olmasa muhalefet bitik

01.10.2020 - 12:02

Güncelleme : 01.10.2020 - 12:03

O da olmasa muhalefet bitik

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de özellikle siyasi partiler arası ittifakların ardından siyaset bitme noktasına geldi.

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisinin ittifakının ardından bir araya gelen diğer muhalif siyasi partilerin il başkanlarının ne yazık ki ne ülke gündemini, ne de Nevşehir gündemine ilişkin eleştiri, çözüm önerisi sunamamaları yerel siyaseti iyiden iyiye bitme noktasına getirdi.

Muhalefet Partileri arasında zaman zaman gerek ülke gündemini değerlendiren, çözüm önerileri sunan, Şehrin sorunlarını takip ettiklerini açıklamalarıyla ortaya koyan tek ismi CHP İl Başkanı Kamil Gülmez durumunda.

Gülmez, en son tabipler birliğine Parti olarak destek vereceklerini açıklamış, halen hizmete açılamayan yeni öğretmenevi ile ilgili “Hiç mi vicdanları sızlamaz bu adamların” diyerek çıkışta bulunmuştu.

İl Başkanı Gülmez yakın zamanda düzenlediği bir başka basın toplantısında Milli Eğitim Bakanlığının Covid 19 salgınıyla ilgili verdiği kararları eleştirmiş ve bu konuda gerekirse CHP’li belediyelerinde görev üstlenebileceğini ifade etmişti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın