Nevşehir Belediyespor’da Mert Korkmaz dönemi

Nevşehir Belediyespor’da Mert Korkmaz dönemi Nevşehir Belediyespor’da Taner Öcal’dan boşalan teknik direktörlük görevine Mert Korkmaz getirildi. Misli.com TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Nevşehir Belediyespor, geçtiğimiz hafta sonu görevinden ayrılan Taner Öcal’ın ardından teknik direktörlük görevine Mert Korkmaz’ı getirdi. Nevşehir’e gelerek kırmızı beyazlı yöneticilerle anlaşma sağlayan Korkmaz, Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti. Futbolculuk kariyerinde […]

 Nevşehir Belediyespor’da Mert Korkmaz dönemi

02.10.2020 - 15:35

Güncelleme : 02.10.2020 - 15:35

Nevşehir Belediyespor’da Mert Korkmaz dönemi

Nevşehir Belediyespor’da Taner Öcal’dan boşalan teknik direktörlük görevine Mert Korkmaz getirildi.

Misli.com TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Nevşehir Belediyespor, geçtiğimiz hafta sonu görevinden ayrılan Taner Öcal’ın ardından teknik direktörlük görevine Mert Korkmaz’ı getirdi. Nevşehir’e gelerek kırmızı beyazlı yöneticilerle anlaşma sağlayan Korkmaz, Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti. Futbolculuk kariyerinde Galatasaray, Malatyaspor ve Gaziantespor formalarını giyen eski milli futbolcu Mert Korkmaz’ın Nevşehir Belediyespor’da başarılı olacağına yürekten inandığını belirten Arı, Korkmaz’a yeni görevinde başarılar diledi.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim arı ile görüşmesinin ardından Nevşehir Belediyespor antrenmanına Geçen Korkmaz hafta başından buyana takımı çalıştıran Şakir Topoğlu, Mustafa Kaya ve Adnan Ülger ile tanıştı. Gazi stadında Kemer spor karşılaşması için hazırlanan kırmızı beyazlı ekip ile kısa bir toplantı yapan Teknik direktör Mert korkmaz daha sonra takımın kendi arasında oynadığı çift kale maçını izledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın