Karaca’dan teşekkür

Karaca’dan teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde ASKF Nevşehir Federasyon Başkanlığının önerisi ile Futbol Federasyonu tarafından görevi iki yıl uzatılan TFF Nevşehir İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, görev süresinin uzatılması nedeniyle bir teşekkür mesajı yayımladı. Öncelikle görev süresinin iki yıl daha uzatılması tavsiyesinde bulunan ASKF Nevşehir Federasyon Başkanı Mustafa Avcı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden TFF […]

 Karaca’dan teşekkür

26.10.2020 - 11:53

Güncelleme : 26.10.2020 - 11:53

Karaca’dan teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde ASKF Nevşehir Federasyon Başkanlığının önerisi ile Futbol Federasyonu tarafından görevi iki yıl uzatılan TFF Nevşehir İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, görev süresinin uzatılması nedeniyle bir teşekkür mesajı yayımladı.

Öncelikle görev süresinin iki yıl daha uzatılması tavsiyesinde bulunan ASKF Nevşehir Federasyon Başkanı Mustafa Avcı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden TFF Nevşehir İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, “Türkiye Futbol Federasyonu TFF Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Türkiye Futbol Federasyonu TFF Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Düşmez, Türkiye Futbol Federasyonu TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, Nevşehir ASKF Genel Başkanı Mustafa Avcı ve yönetim kurulu üyelerine ve söz konusu kararda emeği geçen herkese görev süresin iki yıl daha uzatılması nedeniyle teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın