İYİ Parti sosyal medya da artık daha etkin

İYİ Parti sosyal medya da artık daha etkin NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti il başkanı Ömer Ay, partinin ilçe ve belde teşkilatlarında daha sosyal medyanın daha etkin bir şekilde kullanıldığını söyledi. İl Başkanlığına seçildiği ilk günden itibaren partinin teşkilatlanma çalışmalarına büyük bir özen gösterdiklerini dile getiren Başkan Ay, ilçe ve belde teşkilatlarının tamamının kapısının açık ve daha […]

 İYİ Parti sosyal medya da artık daha etkin

14.10.2020 - 12:19

Güncelleme : 14.10.2020 - 12:19

İYİ Parti sosyal medya da artık daha etkin

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti il başkanı Ömer Ay, partinin ilçe ve belde teşkilatlarında daha sosyal medyanın daha etkin bir şekilde kullanıldığını söyledi.

İl Başkanlığına seçildiği ilk günden itibaren partinin teşkilatlanma çalışmalarına büyük bir özen gösterdiklerini dile getiren Başkan Ay, ilçe ve belde teşkilatlarının tamamının kapısının açık ve daha etkin bir faaliyet yürütmeye başladıklarını ifade etti.

Ay, “İl başkanlığına seçilmemizin ardından üç ay geçti. Bu süre içerisinde teşkilatlarımızı yeniden gözden geçirdik. Büyük ölçüde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık. İlçelerimizde Nevşehir’in 15 beldesinde faal olarak teşkilatlarımız çalışıyor. Teşkilatlarımızın tamamının bilgisayar ve internet alt yapılarını kuvvetlendirerek sosyal medyayı daha etkin kullanmalarına zemin sağladık” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın