G Sporda Mevlid Kandili kutlaması

Nevşehir Gençlik Merkezimiz tarafından düzenlenen Mevlid Kandili programı İl Müdürümüz Muhsin Özdemir, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Yüzer, Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Yüzer, Gençlik Merkezi üyelerimiz ve ailelerinin katılımıyla Nevşehir Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Salonu’nda maske, mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleştirildi. Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program sırasıyla Mevlid Kandili ile ilgili video gösterimi, […]

 G Sporda Mevlid Kandili kutlaması

29.10.2020 - 1:22

Güncelleme : 29.10.2020 - 1:22

Nevşehir Gençlik Merkezimiz tarafından düzenlenen Mevlid Kandili programı İl Müdürümüz Muhsin Özdemir, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Yüzer, Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Yüzer, Gençlik Merkezi üyelerimiz ve ailelerinin katılımıyla Nevşehir Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Salonu’nda maske, mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleştirildi.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program sırasıyla Mevlid Kandili ile ilgili video gösterimi, Gönüllü gençlerimizin ilahi dinletisi ve semazen gösterisi ile Nevşehir İl Vaizi Yusuf Şimşek’in günün anlam ve önemine binaen ‘Peygamberimiz ve Çocuk’ konulu konferansı ve dua programı ile son buldu.

Programın sonunda teşekkür konuşması yapan İl Müdürümüz Özdemir; ” Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kurumu olarak aynı zamanda üzerimizde manevi olarak da bir sorumluluk bulunmakta, ulaşabildiğimiz kadar gencimize ulaşıp onlara sahip çıkmak, hem ahlaken hem de karakter olarak düzgün nesiller yetiştirmek durumundayız. Bizde bu bilinçle hareket ederek devletimizin bize vermiş olduğu bu büyük imkanları ihtiyacı olan her gencimize her vatandaşımıza ulaştıracak şekliyle gece gündüz demeden çalışmaya ve şehrimizde güzel işler ortaya koymaya devam edeceğiz. Bu vesileyle böylesine güzel bir programa imza atan Gençlik Merkezimize ve İl Müftülüğümüze teşekkür ediyorum, buraya kadar gelip programa katılan tüm misafirlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum herkese hayırlı kandiller diliyorum”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın