ERKEKLER FİLEDE 3’TE 3 YAPTI

ERKEKLER FİLEDE 3’TE 3 YAPTI Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Erkekler 2. Ligi’nde mücadele eden Nevşehir Belediyespor, Ürgüpspor’u 3-0 mağlup ederek üst üste üçüncü galibiyetini aldı. TVF Erkekler 2. Ligi 3. hafta müsabakasında Nevşehir Belediyespor, Ürgüpspor’u Damat İbrahimpaşa Spor Salonu’nda konuk etti. Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve eşi Melek Arı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, […]

 ERKEKLER FİLEDE 3’TE 3 YAPTI

09.11.2020 - 5:13

Güncelleme : 09.11.2020 - 5:13

ERKEKLER FİLEDE 3’TE 3 YAPTI

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Erkekler 2. Ligi’nde mücadele eden Nevşehir Belediyespor, Ürgüpspor’u 3-0 mağlup ederek üst üste üçüncü galibiyetini aldı.

TVF Erkekler 2. Ligi 3. hafta müsabakasında Nevşehir Belediyespor, Ürgüpspor’u Damat İbrahimpaşa Spor Salonu’nda konuk etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve eşi Melek Arı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman ile Gençlik ve Spor İl Muhsin Özdemir’in de izlediği müsabaka oldukça çekişmeli başladı.

İlk setin başlarında geriye düşmesine karşın 26-24 rakibine üstünlük kurarak seti almayı başaran kırmızı beyazlı ekip ikinci seti 25-17 gibi farklı bir skorla kapattı.

Maçın son setinde de üstünlüğünü bırakmayan Nevşehir Belediyespor 25-20’lik skorla müsabakayı 3-0 kazandı.

Ligde liderliğini sürdüren ve ilk üç haftayı da galibiyetle kapatan Nevşehir Belediyespor’da oyuncular maç sonunda büyük sevinç yaşadı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın