CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztunç, Karaburç köylülerini dinledi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztunç, Karaburç köylülerini dinledi NEVŞEHİR(MHA) CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Avanos ilçesine bağlı Özkonak beldesindeki maden ocağını protesto için geldiği Nevşehir’de iki ayrı ziyarette daha bulundu. CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel, Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, Avanos Belediye Başkanı Alper İbaş, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif […]

 CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztunç, Karaburç köylülerini dinledi

03.12.2020 - 15:50

Güncelleme : 03.12.2020 - 15:50

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztunç, Karaburç köylülerini dinledi

NEVŞEHİR(MHA) CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Avanos ilçesine bağlı Özkonak beldesindeki maden ocağını protesto için geldiği Nevşehir’de iki ayrı ziyarette daha bulundu.

CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel, Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, Avanos Belediye Başkanı Alper İbaş, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ve partili yöneticilerin eşlik ettiği CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Özkonak belediye başkanı Abdülkadir Macit’i makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Macit’ten Özkonak kasabasındaki maden ocağının durumuyla ilgili bilgiler de alan Öztunç daha sonra Hacıbektaş ilçesine bağlı Karaburç köyünde bulunan taş ocağı sahasına gitti. Burada köylülerin bu ocakla ilgili dertlerini dinleyen Öztunç gerek Özkonak kasabasındaki gerekse Karaburç köyündeki iki ayrı sorun içinde destek olacaklarını belirterek Nevşehir’den ayrıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın