Azimle, hırsla çalışıyorlar

Azimle, hırsla çalışıyorlar NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yağmurlu ve soğuk havaya rağmen atletizmciler azimle ve hırsla çalışıyor. Antrenörleri Resul Köstekçi, Hakan Köstekçi ve İsa Güneş’in nezaretinde önümüzdeki aylarda yapılması planlanan müsabakalara hazırlıklarını sürdüren atletler hem kros hem de kısa mesafeli koşularda Nevşehir’e yepyeni başarılar kazandırmanın hesaplarını yapıyor. Yağmurlu havaya rağmen 3 Nolu çim saha içerisinde bulunan tartan […]

 Azimle, hırsla çalışıyorlar

09.12.2020 - 13:22

Güncelleme : 09.12.2020 - 13:22

Azimle, hırsla çalışıyorlar

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yağmurlu ve soğuk havaya rağmen atletizmciler azimle ve hırsla çalışıyor.

Antrenörleri Resul Köstekçi, Hakan Köstekçi ve İsa Güneş’in nezaretinde önümüzdeki aylarda yapılması planlanan müsabakalara hazırlıklarını sürdüren atletler hem kros hem de kısa mesafeli koşularda Nevşehir’e yepyeni başarılar kazandırmanın hesaplarını yapıyor.

Yağmurlu havaya rağmen 3 Nolu çim saha içerisinde bulunan tartan pistte çalışmalarını sürdüren atletlerin Korona virüs nedeniyle iptal edilen bir çok müsabakaya katılamadıklarını belirten Atletizm antrenörü Resul Köstekçi, olumsuz koşullara rağmen gerek kros müsabakalarında yarışacak sporcuların, gerekse kısa mesafeli koşulara katılacak sporcuların büyük bir azim ve hırsla hazırlıklarını yapmaya devam ettiklerini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın