AK Parti’de yeni başkan kim olacak?

AK Parti’de yeni başkan kim olacak? NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs dolayısıyla ertelenen, 20 Ocak’ta yapılması beklenen AK Parti il olağan genel kurulu öncesinde kamuoyunda en çok merak konulardan biri de hiç kuşkusuz yeni başkanının kim olacağı. Nevşehir eski belediye başkanlarından Hasan Ünver’in kurucu il başkanlığını üstlendiği ardından, Zafer İnanır, A. Erdal Feralan, Ersan Erkut, Kazım Sunar, […]

 AK Parti’de yeni başkan kim olacak?

08.01.2021 - 11:17

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:37

AK Parti’de yeni başkan kim olacak?

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs dolayısıyla ertelenen, 20 Ocak’ta yapılması beklenen AK Parti il olağan genel kurulu öncesinde kamuoyunda en çok merak konulardan biri de hiç kuşkusuz yeni başkanının kim olacağı.

Nevşehir eski belediye başkanlarından Hasan Ünver’in kurucu il başkanlığını üstlendiği ardından, Zafer İnanır, A. Erdal Feralan, Ersan Erkut, Kazım Sunar, Mehmet Ali Tanrıverdi ve M. Rauf Yanar’ın ardından 2023 seçimlerine doğru il başkanlığı koltuğuna kimin oturacağı sorusuna yanıt aranıyor.

Parti genel merkezinin görüşmeye çağırdığı Ali Kemikkıran, Süleyman Özgün, Muhammed Feyzi Aygün, Ergün Elmacı, Atilla Seçen ve Serhat Sonugelen arasından il kongresi öncesinde il başkanının açıklanması, olağan kongre öncesinde de yeni il başkanının kadrosunu oluşturması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın