Gülşehir belediyesi tam kapanma sürecinde de esnafın ve halkın hizmetinde

Gülşehir belediyesi tam kapanma sürecinde de esnafın ve halkın hizmetinde NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediyesi önceki kısıtlamalarda olduğu gibi yine esnafın ve vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, pandemi nedeniyle 17 günlük tam kapanma açıklamasının ardından kısıtlamalarla ilgili vatandaşların ve esnafın mağdur olmaması için süreçle ilgili anında müdahalelerde bulunarak, pandemi döneminde, her zaman […]

 Gülşehir belediyesi tam kapanma sürecinde de esnafın ve halkın hizmetinde

27.04.2021 - 12:03

Güncelleme : 27.04.2021 - 12:03

Gülşehir belediyesi tam kapanma sürecinde de esnafın ve halkın hizmetinde

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediyesi önceki kısıtlamalarda olduğu gibi yine esnafın ve vatandaşın yanında olmaya devam ediyor.

Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, pandemi nedeniyle 17 günlük tam kapanma açıklamasının ardından kısıtlamalarla ilgili vatandaşların ve esnafın mağdur olmaması için süreçle ilgili anında müdahalelerde bulunarak, pandemi döneminde, her zaman olduğu gibi yine ilk tedbirleri alan isim oldu.

Başkan Çiftci, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı tam kapanma tedbirleri kapsamında, tüm belediye hizmetlerimiz devam edecektir. Su yükleme gibi hizmetler aşağıda vereceğim numaralardan yapılacaktır. İşyeri tam kapanan kardeşlerimiz önceki başvuruları kapsamında bayram öncesi 1000 TL ödeme alacaklardır. 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlarımız, tüm market vs ihtiyaçlarını yine verdiğimiz numaralardan, sosyal vefa destek hatlarımızdan yapabileceklerdir. Ödemeler belediye sitemiz online ödeme sisteminden yapılacaktır. Başkaca bir mağduriyet olursa da numaralarımıza ulaşmalarını vatandaşlarımızdan istirham ederiz.

0533 190 190 2 WhatsApp ihbar hattı

0384 411 32 16 Kademe

0384 411 30 03 (129) Zabıta

0 533 250 69 44 Şahsi tel numaram

İnşallah hep birlikte yeneceğiz” ifadelerinde bulundu.

Şahsi cep telefonunu da paylaşarak tüm vatandaşların taleplerini yerine getirmek için çağrıda bulunan Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, yine örnek bir davranışa imza attı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın