Yok böyle bir oyun

Yok böyle bir oyun NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde hafta sonu yapılan il kongresi öncesinde yaşanan gelişmeler yok böyle bir oyun dedirtti. 3 Yıl önce yine dönemin Ülkü Ocakları başkanı Yahya Leblebici’yi dönemin il başkanı İlhan Kaya’ya karşın aday çıkaran ve kaybedenler, ilçe kongreleri tek liste ile yapılırken yine genel merkezden buldukları torpille aynı oyunu oynadılar. […]

 Yok böyle bir oyun

12.10.2020 - 12:44

Güncelleme : 12.10.2020 - 12:44

Yok böyle bir oyun

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde hafta sonu yapılan il kongresi öncesinde yaşanan gelişmeler yok böyle bir oyun dedirtti.

3 Yıl önce yine dönemin Ülkü Ocakları başkanı Yahya Leblebici’yi dönemin il başkanı İlhan Kaya’ya karşın aday çıkaran ve kaybedenler, ilçe kongreleri tek liste ile yapılırken yine genel merkezden buldukları torpille aynı oyunu oynadılar.

3 Yıl önce kendisine rakip olarak çıkan Leblebici’yi ve eski merkez ilçe başkanı ve ülkü ocakları başkanı Cengiz Kaya’yı yanına alan Başkan İlhan Kaya’nın stratejisi tuttu. Yine kaybeden yeniden TBMM çatısı altında olmayı arzu eden, ya da en kötü ihtimalle yeniden MYK üyeliğine seçilmek isteğinde olan isme oldu.

5 yıllık il başkanlığının ardından yeniden il başkanlığına seçilen İlhan Kaya kongreden daha da güçlenerek çıktı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın