Sokak hayvanlarını unutmadılar

Sokak hayvanlarını unutmadılar NEVŞEHİR(MHA) Mart ayından bu yana ülkemizde de etkisi görülen salgın sürecinde sokak hayvanlarının ihmal edilmemesi büyük önem taşıyor. AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları, sokağa çıkma kısıtlaması ve havaların soğumasıyla birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını düşünerek onlara et ve ekmek vererek bir nebzede olsa katkıda bulundu. Gençlik kolları başkanı Yusuf Bozan, duyarlı […]

 Sokak hayvanlarını unutmadılar

21.12.2020 - 10:36

Güncelleme : 21.12.2020 - 10:36

Sokak hayvanlarını unutmadılar

NEVŞEHİR(MHA) Mart ayından bu yana ülkemizde de etkisi görülen salgın sürecinde sokak hayvanlarının ihmal edilmemesi büyük önem taşıyor.

AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları, sokağa çıkma kısıtlaması ve havaların soğumasıyla birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını düşünerek onlara et ve ekmek vererek bir nebzede olsa katkıda bulundu.

Gençlik kolları başkanı Yusuf Bozan, duyarlı vatandaşları özellikle içerisinden geçtiğimiz bu günlerde sokak hayvanlarının ihmal edilmemesi gerektiğine dikkat çekerken, kendisiyle birlikte bu çalışmaya katılan parti yöneticilerine teşekkür etti.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın