Rektör’den ses, seda yok

Rektör’den ses, seda yok NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısıyla gündeme taşıdığı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ile ilgili iddialara bir cevap gelmediği, cevap geleceğini de ummadıklarını dile getirdi. Rektör Aktekin’e yönelik açıklamaları nedeniyle Üniversite öğrencileri ve akademisyenlerinden olumlu geri dönüşler aldıklarını da kaydeden […]

 Rektör’den ses, seda yok

09.11.2020 - 9:13

Güncelleme : 09.11.2020 - 9:13

Rektör’den ses, seda yok

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısıyla gündeme taşıdığı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ile ilgili iddialara bir cevap gelmediği, cevap geleceğini de ummadıklarını dile getirdi.

Rektör Aktekin’e yönelik açıklamaları nedeniyle Üniversite öğrencileri ve akademisyenlerinden olumlu geri dönüşler aldıklarını da kaydeden İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, “Üniversite rektörünün adam kayırmacılığı yaparak Üniversiteyi yönettiğine dair bir açıklama yapmıştık. Üniversite öğrencileri ve öğretim görevlilerinden olumlu tepkiler aldım. Teşekkür ettiler. Rektör den henüz bir ses seda yok. Bir ses seda çıkmasını da beklemiyoruz” açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın