MHP yönetimi görev dağılımı yapacak

MHP yönetimi görev dağılımı yapacak NEVŞEHİR(MHA) Mazbatasını il seçim kurulundan alan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, yönetiminde görev dağılımını yapacak. Önümüzdeki günlerde yeni il yönetimiyle bir araya gelerek il toplantısını da gerçekleştirecek olan Başkan Kaya’nın özellikle kongrede kendisine destek veren, Ülkü Ocakları eski il başkanı Yahya Leblebeci’ye il başkan yardımcılığı görevi vermesi de […]

 MHP yönetimi görev dağılımı yapacak

16.10.2020 - 12:24

Güncelleme : 16.10.2020 - 12:24

MHP yönetimi görev dağılımı yapacak

NEVŞEHİR(MHA) Mazbatasını il seçim kurulundan alan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, yönetiminde görev dağılımını yapacak.

Önümüzdeki günlerde yeni il yönetimiyle bir araya gelerek il toplantısını da gerçekleştirecek olan Başkan Kaya’nın özellikle kongrede kendisine destek veren, Ülkü Ocakları eski il başkanı Yahya Leblebeci’ye il başkan yardımcılığı görevi vermesi de bekleniyor.

MHP İ Yönetiminde şu isimler yer alıyor; İlhan Kaya (Başkan), Yahya Leblebici, Alparslan İler, Birol Güney, Yusuf Öztan, Serkan Oduncu, Hülya Höktem, Aysun Can, Seyit Mehmet Arıkan, Tuncay Türkmen, Bayram Şahin, Remzi Güzel, Emin Gemici, Mehmet Fidan, Ali Ertosun, Nurettin Aslan, Selin Uğural, Cengiz Akat, Derya Gökşen, Hakan İyiduran, Hacı Ömer Avcı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın