MHP kadroları artık daha dinamik

MHP kadroları artık daha dinamik NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde yapılan il kongresinin ardından oluşturulan yönetimin daha önceki yönetimlere nazaran daha aktif ve dinamik olduğu gözlerden kaçmıyor. Yaklaşık 5.5 yıldır il başkanlığı görevini sürdüren, göreve atandıktan sonra iki il kongresinden galip ayrılan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya’nın başkanlığındaki yönetim kurulunun dinamik yapısı en son […]

 MHP kadroları artık daha dinamik

30.11.2020 - 10:09

Güncelleme : 30.11.2020 - 10:09

MHP kadroları artık daha dinamik

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde yapılan il kongresinin ardından oluşturulan yönetimin daha önceki yönetimlere nazaran daha aktif ve dinamik olduğu gözlerden kaçmıyor.

Yaklaşık 5.5 yıldır il başkanlığı görevini sürdüren, göreve atandıktan sonra iki il kongresinden galip ayrılan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya’nın başkanlığındaki yönetim kurulunun dinamik yapısı en son AK Parti heyetinin hayırlı olsun ziyaretinde bir kez göze çarptı.

Hemen hemen tam kadro Cumhur İttifakının ortağı AK Parti heyetini karşılayan ve istişarelerde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı ve beraberindeki il yönetiminin dinamik yapısı özellikle 2. kez aday olduğu il kongresi öncesinde çeşitli adaylıklardan dolayı yönetimi boşalan İl Başkanı İlhan Kaya’nın da yükünü bir hayli hafifletmiş görünüyor.

Ülkü Ocakları eski başkanı ve yeni yönetimde il başkan Vekilliği görevine getirilen Yahya Leblebici ise Başkan Kaya’nın en büyük yardımcısı konumunda.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın