Küreğin başında Başkan Dinç vardı

Küreğin başında Başkan Dinç vardı NEVŞEHİR(MHA) İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, renkli, samimi ve hareketli kimliğiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Görece geldiği günden bu yana medyada inandığı davasına olan samimi yaklaşımı ile yansıyan İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç geçtiğimiz gün Vali İnci Sezer Becel ile İl Genel Sekreteri Kamil Duru’yla birlikte gerçekleştirdiği Derinkuyu […]

 Küreğin başında Başkan Dinç vardı

21.10.2020 - 10:08

Güncelleme : 21.10.2020 - 10:08

Küreğin başında Başkan Dinç vardı

NEVŞEHİR(MHA) İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, renkli, samimi ve hareketli kimliğiyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Görece geldiği günden bu yana medyada inandığı davasına olan samimi yaklaşımı ile yansıyan İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç geçtiğimiz gün Vali İnci Sezer Becel ile İl Genel Sekreteri Kamil Duru’yla birlikte gerçekleştirdiği Derinkuyu ilçesi ziyaretleriyle gündemdeydi.

Derinkuyu ilçesinde yöreye has ekmek yapan kadınları yakından izleyen, bir ara ekmek küreğinin başına da geçen Başkan Dinç, büyük bir ustalıkla fırında pişen ekmeği taş fırından çıkardı.

Vali İnci sezer Becel İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ve Genel Sekreterimiz Kamil Duru ile birlikte Derinkuyu İlçesine bağlı Çakıllı, Doğala, Kuyulutatlar, Suvermez, Til, Güneyce ve Özlüce Köylerini ayrıca Yazıhüyük Belediyesi ve Derinkuyu Kaymakamlığını ziyaret ederek İdaresinin yaptığı yatırımları yerinde inceledi. 

Ziyaret ettikleri köylerde halkla beraber ekmek yapıp halkın isteklerini dinledi  Bununla birlikte Vali Becel ziyaretinde Çakıllı Şehit Kasım Poyraz Ortaokulunda öğrencilerle bir araya gelerek hepsine başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın