Jessica May Altınsoy’un oteline konuk oldu

Jessica May Altınsoy’un oteline konuk oldu NEVŞEHİR(MHA) Ulusal bir televizyonda yayınlanan dizinin başrol oyuncuları Jessica May ve Hilmi Cem İntepe, CHP Ürgüp İlçe Başkanı ve turizmci Fulya Gülşen Altınsoy’un konuğu oldu. Altınsoy söz konusu programla Ürgüp’ü, Kapadokya bölgesini dünyaya tanıtmayı sürdürdüklerine dikkat çekerken, “Brezilyalı Oyuncu Jessica May ve Oyuncu Hilmi Cem İntepe’yi mutfağımızda misafir ettik. […]

 Jessica May Altınsoy’un oteline konuk oldu

04.12.2020 - 9:54

Güncelleme : 04.12.2020 - 9:54

Jessica May Altınsoy’un oteline konuk oldu

NEVŞEHİR(MHA) Ulusal bir televizyonda yayınlanan dizinin başrol oyuncuları Jessica May ve Hilmi Cem İntepe, CHP Ürgüp İlçe Başkanı ve turizmci Fulya Gülşen Altınsoy’un konuğu oldu.

Altınsoy söz konusu programla Ürgüp’ü, Kapadokya bölgesini dünyaya tanıtmayı sürdürdüklerine dikkat çekerken, “Brezilyalı Oyuncu Jessica May ve Oyuncu Hilmi Cem İntepe’yi mutfağımızda misafir ettik. Yakın zamanda seyircisi ile buluşacak olan keyifle izleyeceğinizi düşündüğüm bir program oldu. Böyle güzel projelerle Ürgüp’ün ve Kapadokya bölgemizin reklamı yapılıyor. Kendilerini ağırlamaktan onur duyduğumuzu belirtiyor, yapımda ve yayında emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum” paylaşımında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın