“Hiç mi vicdanları sızlamaz bu insanların?”

“Hiç mi vicdanları sızlamaz bu insanların?” NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, halen hizmete açılamayan yeni öğretmenevi ile ilgili eleştirilerde bulundu. Gülmez, “Nevşehir Milli Eğitim Müdürüne sormak istiyorum. Yılan hikayesine dönen bir öğretmen evimiz var. O öğretmen evi yapılırken yer koşulları acaba hiç mi göz önüne alınmadı?. Öğretmen evi çöküyor. Trilyonlarca para harcandı. […]

 “Hiç mi vicdanları sızlamaz bu insanların?”

22.09.2020 - 11:41

Güncelleme : 22.09.2020 - 11:41

“Hiç mi vicdanları sızlamaz bu insanların?”

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, halen hizmete açılamayan yeni öğretmenevi ile ilgili eleştirilerde bulundu.

Gülmez, “Nevşehir Milli Eğitim Müdürüne sormak istiyorum. Yılan hikayesine dönen bir öğretmen evimiz var. O öğretmen evi yapılırken yer koşulları acaba hiç mi göz önüne alınmadı?. Öğretmen evi çöküyor. Trilyonlarca para harcandı. Bu harcanan para devletin parası. Vatandaşlardan toplanan vergiyle toplanan para. Hiç mi vicdanları sızlamaz bu insanların?. Kaç tane müteahhit değişti yapılana kadar. Kaç yıldan beri öğretmen evi yapılıyor. Ayrıca bu binayla ilgili gerekli zemin etütleri yapılmadı mı? ” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın