Gülmez’den Başkan Arı’ya teşekkür

CHP İl Başkanı Gülmez’den Başkan Arı’ya teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında esnafın işyerlerine bayrak asması konusundaki hassasiyetinden dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya teşekkür etti. Konuyla ilgili olarak CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, “Geçen gün Nevşehir Belediye Başkanı Sayın Rasim Arı ile bir görüşme yaptım. Sayın Başkanım […]

 Gülmez’den Başkan Arı’ya teşekkür

30.10.2020 - 9:53

Güncelleme : 30.10.2020 - 10:45

CHP İl Başkanı Gülmez’den Başkan Arı’ya teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında esnafın işyerlerine bayrak asması konusundaki hassasiyetinden dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya teşekkür etti.

Konuyla ilgili olarak CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, “Geçen gün Nevşehir Belediye Başkanı Sayın Rasim Arı ile bir görüşme yaptım. Sayın Başkanım özellikle milli bayramlarımızda esnaflarımızın işyerlerine bayrak asması konusunda hassasiyetini bekliyoruz dedim. Kendisi de sağ olsun belediye zabıtaları aracılığıyla bu konuya duyarlılık gösterdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Bu arada gençlik kollarımız ve kadın kollarımızca temin ettiğimiz 1000 adet Türk bayrağı dağıtımı da gerçekleştirildi. Gençlik ve kadın kollarımıza da bu konudaki gayretli çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın