Gazeteci kamuoyunun aynası

Gazeteci kamuoyunun aynası NEVŞEHİR(MHA) CHP Merkez İlçe eski yönetim kurulu üyesi Taylan Şimşek, gazetecilerin kamuoyunun vicdanı olduğuna vurgu yaptığı açıklamalarında 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladı. Şimek, “Milletimizin ortak sesi olmanın ötesinde, kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Demokrasinin temel taşlarından biri olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün […]

 Gazeteci kamuoyunun aynası

10.01.2021 - 11:27

Güncelleme : 10.01.2021 - 11:27

Gazeteci kamuoyunun aynası

NEVŞEHİR(MHA) CHP Merkez İlçe eski yönetim kurulu üyesi Taylan Şimşek, gazetecilerin kamuoyunun vicdanı olduğuna vurgu yaptığı açıklamalarında 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladı.

Şimek, “Milletimizin ortak sesi olmanın ötesinde, kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Demokrasinin temel taşlarından biri olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsız, objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak, milletin vicdanına ses olmaktadırlar. Bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “ Basın bir milletin müşterek sesidir” ilkesinden hareketle çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık ve başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın