Emeğe ve sanata her zaman desteğiz

Emeğe ve sanata her zaman desteğiz NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in tanınmış genç kadın ressamı Gülhan Kartal, Nevşehir esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanı Mehmet Pınarbaşı’nı makamında ziyaret etti. Kara kalem portre eserini kendisine hediye eden ressam Gülhan Kartal’a eserinden dolayı teşekkür eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, “Özellikle gençlerimizin güzel sanatlarla meşgul olmaları, […]

 Emeğe ve sanata her zaman desteğiz

17.10.2020 - 12:59

Güncelleme : 17.10.2020 - 12:59

Emeğe ve sanata her zaman desteğiz

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in tanınmış genç kadın ressamı Gülhan Kartal, Nevşehir esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanı Mehmet Pınarbaşı’nı makamında ziyaret etti.

Kara kalem portre eserini kendisine hediye eden ressam Gülhan Kartal’a eserinden dolayı teşekkür eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, “Özellikle gençlerimizin güzel sanatlarla meşgul olmaları, kendilerini yetiştirmelerine büyük önem veriyoruz. Sanata ve emeğe saygımızda, desteğimizde her zaman devam edecek. Ressam Gülhan Kartal kızımıza da hem eğitim hayatında hem de sanatsal çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın