CHP’den yine bir ilk

CHP’den yine bir ilk NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi son dönemlerdeki aktif siyasetine teknolojik anlamda da yenilikler katmaya devam ediyor. Nevşehir’de en aktif muhalefet partisi rolünü üstlenen, ulusal ve yerel gündeme ilişkin sık sık kamuoyuna değerlendirmeleriyle dikkat çeken CHP İl Başkanı Kamil Gülmez’in bu konudaki gayretine yeni bir teknolojik destek sağlandı. CHP İl ve Merkez İlçe […]

 CHP’den yine bir ilk

23.10.2020 - 12:01

Güncelleme : 23.10.2020 - 12:01

CHP’den yine bir ilk

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi son dönemlerdeki aktif siyasetine teknolojik anlamda da yenilikler katmaya devam ediyor.

Nevşehir’de en aktif muhalefet partisi rolünü üstlenen, ulusal ve yerel gündeme ilişkin sık sık kamuoyuna değerlendirmeleriyle dikkat çeken CHP İl Başkanı Kamil Gülmez’in bu konudaki gayretine yeni bir teknolojik destek sağlandı.

CHP İl ve Merkez İlçe Başkanlığının yer aldığı binaya yerleştirilen ışıklı tabela sistemiyle birlikte ulusal ve yerel gündeme ilişkin partinin görüşleri bu sayede halka duyurulmaya başlandı.

Halen devam eden Azerbaycan – Ermenistan savaşına ilişkin Haklı davasında Azerbaycan halkının yanındayız ifadelerine de yer verilen ışıklı tabela sistemi ile önümüzdeki günlerde güncel ve siyasi gelişmeler bu tabelaya yansıtılmaya devam edilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın