Başkan Yiğitarslan ve yönetiminden ziyaret

Başkan Yiğitarslan ve yönetiminden ziyaret NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı ve beraberindeki heyet, Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Odasını ziyaret etti. AK Parti heyetine özellikle pandemi sürecinde berber, kuaför ve güzellik salonları işletmecilerinin yaşadıkları sıkıntılarla ilgili bilgiler veren Oda Başkanı Cengiz Taşhan, yapılan denetimlerde de görüldüğü üzere oda üyesi bütün esnafların pandemi […]

 Başkan Yiğitarslan ve yönetiminden ziyaret

15.01.2021 - 10:10

Güncelleme : 15.01.2021 - 10:10

Başkan Yiğitarslan ve yönetiminden ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı ve beraberindeki heyet, Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Odasını ziyaret etti.

AK Parti heyetine özellikle pandemi sürecinde berber, kuaför ve güzellik salonları işletmecilerinin yaşadıkları sıkıntılarla ilgili bilgiler veren Oda Başkanı Cengiz Taşhan, yapılan denetimlerde de görüldüğü üzere oda üyesi bütün esnafların pandemi kurallarına harfiyen uymaya büyük bir özen gösterdiklerini dile getirdi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti de dile getiren Başkan Cengiz Taşhan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yiğitarslan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın