Başkan Göğdemir’den teşekkür mesajı

Başkan Göğdemir’den teşekkür mesajı NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir, hafta sonunda gerçekleştirilen 13. olağan Merkez İlçe Kongresine katılan, kendisine destek veren tüm partililere teşekkür etti. Göğdemir, “Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Kongresini 12 Eylül 2020 tarihi itibariyle tamamlamış bulunmaktayız. Genel Merkezimizin takdiri ile atanmış olduğumuz bu kutlu vazifemize partililerimizin teveccühü […]

 Başkan Göğdemir’den teşekkür mesajı

14.09.2020 - 13:26

Güncelleme : 14.09.2020 - 13:26

Başkan Göğdemir’den teşekkür mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir, hafta sonunda gerçekleştirilen 13. olağan Merkez İlçe Kongresine katılan, kendisine destek veren tüm partililere teşekkür etti.

Göğdemir, “Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Kongresini 12 Eylül 2020 tarihi itibariyle tamamlamış bulunmaktayız. Genel Merkezimizin takdiri ile atanmış olduğumuz bu kutlu vazifemize partililerimizin teveccühü ile güven tazeleyerek tekrar layık görülmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Muhterem Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin liderliği ile Türkiye’yi dünyada ve bölgesinde lider ülke yapma ülkümüzü Cumhur İttifakı ile daha ileriye taşıma azmindeyiz. Bu anlamda gece uyumadan gündüz oturmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bizleri bu göreve layık gören Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimize, kongremize katılan partililerimize ve dava arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın